Szablon stworzony przez Arianę dla Wioski Szablonów | Technologia Blogger | X X X

niedziela, 15 czerwca 2014

Zaczynamy!

Serdecznie wszystkich witam na nowo powstałym blogu o tematyce książkowo-recenzyjnej. Już od dłuższego czasu zastanawiałam się, czy aby takiego nie założyć. W blogowaniu mam już spore doświadczenie, niestety bardzo dawno temu porzuciłam to moje małe hobby. Jednak miłość do literatury znowu mnie do tego wkręciła.

Mam na imię Justyna. Jestem dwudziestoletnią dziewczyną-kobietą, która aktualnie czeka na wyniki maturalne, modląc się, by zdać przeklętą matematykę i móc realizować swoje marzenia: studia na kierunku amerykanistyki. Co prawda - z moim talentem do nauk ścisłych szanse są nikłe. Ale najważniejsza jest nadzieja, jak to mówią.

W wolnym czasie pogłębiam swoją wiedzę z języka angielskiego oraz hiszpańskiego, czytam oraz piszę (tj. tworzę). W tym miejscu wspomnę, iż te dwie umiejętności przyszły w tym samym momencie. Już jako 7  letnia dziewczynka spisywałam to, czym karmiła mnie własna fantazja, która w połączeniu z wyobraźnią dziecka bywało wybuchową mieszanką. Aktualnie pracuję nad powieścią i jestem w fazie wstępnej, czyli mam za sobą zaledwie 1/3 całości, w dodatku bez korekt.

Wracając do bloga - szablon będzie zmieniamy. Szukam chętnej osoby, która byłaby tak kochana i zrobiła dla mnie coś delikatnego, minimalistycznego i w stonowanych kolorach. Póki co, to wszystko.

Już niedługo możecie się spodziewać recenzji powieści wspaniałego Stephena Kinga Miasteczko Salem.

komentarze